Düşündüren fotoğraflar

17:36:08 | 2018-05-13

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, bir süre önce seçim süreçlerini tamamlayan ve yeni yönetimlerini belirleyen Ticaret Odası ile Sanayi Odası yönetimlerine iadeyi ziyaret yaptı. Ziyaretlerde ilginç bir detay gün yüzüne çıktı. Sanayi Odası yönetimi Vali Kamçı’yı, tam kadro karşılayıp, bu yönde objektiflere poz verirken, Ticaret Odası yönetiminden ise ziyarete dair fotoğrafında  Başkan Ömer Gülsoy, Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan ile Başkan Yardımcısı Hacı Bekir Kuzucu’nun yer alması dikkat çekti. Oda yönetiminde yer alan bazı isimlerin de, “Ticaret Odası yönetim Kurulu neden tam kadro Valimizi ağırlamadı? Neden görüşme sadece 3 kişi ile yapıldı? Fotoğrafta neden diğer yönetimdeki isimler yok?”  diyerek, bu durumdan rahatsız oldukları öne sürüldü. 

Vali Süleyman Kamçı, 14 Nisan'da yapılan Kayseri Ticaret Odası (KTO) genel kurul seçimlerinde başkanlığa seçilen Ömer Gülsoy ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

VALİ’DEN TİCARET ODASI’NA ZİYARETİ

Vali Kamçı, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ile Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar dileklerinde bulundu. Ticaret Odası'nın Kayseri'nin ekonomik hayatında son derece önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Vali Kamçı, ilimizin ticaret ve sanayi şehir olduğunu hatırlatarak şehrin gelişmesi için iş birliği içerisinde çalışılması gerekliliğini vurgulayarak bu konuda desteklerini esirgemeyeceklerini belirtti. Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ise Vali Kamçı 'ya nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Gülsoy, "Daha güzel bir Kayseri için bütün kurumlarla fikir alışverişinde bulunup el ele vererek çalışma gayretindeyiz. Şehrimize daha fazla ziyaretçi çekebilmek için Kayseri markasından yararlanmalıyız" diye konuştu. Vali Kamçı, ziyaretin sonunda Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan ile Başkan Yardımcısı Hacı Bekir Kuzucu ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

VALİ’DEN KAYSO’YA ZİYARET

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci'yi ziyaret ederek, seçimlerden sonra yeni oluşan meclis başkanlık divanı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti. Vali Kamçı, KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Meclis Başkanı Abidin Özkaya başta olmak üzere, Oda organ üyeliklerine seçilen tüm üyeleri tebrik ederek, başarılı bir dönem diledi. Ziyaretlerinden dolayı Vali Süleyman Kamçı'ya teşekkür eden Başkan Mehmet Büyüksimitci, "Yeni bir kadro ve yeni bir heyecanla çalışmalarımıza başladık" diye konuştu. Sanayi Odası ziyaretinde, Oda yönetimi ve Meclis Başkanlık Divanı Vali Kamçı’yı, tam kadro karşıladı ve görüş alışverişinde bulundu.

VALİ’NİN ZİYARETİ SONRASI HERKES BUNU MERAK EDİYOR

Diğer yandan Vali Kamçı’nın Ticaret Odası ve Sanayi Odası ziyaretleri sonrasında düşündüren bir tablo da ortaya çıktı. Sanayi Odası yönetimi ve Meclis başkanlık divanı Vali Kamçı’yı, tam kadro karşılayıp, bu yönde objektiflere poz verirken, Ticaret Odası yönetiminden ise ziyarete dair fotoğrafta  sadece Başkan Ömer Gülsoy, Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan ile Başkan Yardımcısı Hacı Bekir Kuzucu’nun yer alması dikkat çekti. Oda yönetiminde yer alan bazı isimlerin de bu durumdan rahatsız oldukları konuşuluyor.

DAVET EDİLDİLER Mİ?

Yönetimde yer alan bazı çevrelerin,  “Ticaret Odası yönetim kurulu neden tam kadro Valimizi ağırlamadı? Neden görüşme sadece 3 kişi ile yapıldı? Fotoğrafta neden diğer yönetimdeki isimler yok? Sanayi Odası yönetimi bu şekilde birlik pozu verirken, Ticaret Odası ziyaretinde yansıyan fotoğraf ise farklı bir tabloyu ortaya koyuyor. Yönetim kurulundaki diğer arkadaşlar neredeler? Davet mi edilmediler, yoksa davet edildiler de gelmediler?” şeklinde görüş belirterek, bu durumdan rahatsız oldukları ifade edildi. Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :   Haber Kayseri KTO KAYSO Kayseri Valisi Süleyman Kamçı

Tümü