DEĞİŞİKLİK OLACAĞINI ZANNETMİYORUM!

AK Parti’de kongre süreci öncesi çarpıcı açıklama:

18:23:43 | 2019-11-05

AK Parti’de Aralık ayı ile birlikte kongre süreci hızlanacak. Yeni yıl yani Ocak ayı itibariyle de ilçe kongrelerinin ardından takvime göre il kongresinin yapılması bekleniyor.  İl ve ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından ise gözler, bu kez partideki büyük kongreye çevrilecek. Peki, yeni parti tartışmalarının ve ayrılıklarının yaşandığı AK Parti’de  Başkanlıklar yani yönetimde değişim olacak mı? Yeni isimler ortaya çıkacak mı? Bu sorunun yanıtı kamuoyunda merak edilirken AK Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel,  “Değişiklik olacağını açıkçası ben çok zannetmiyorum” ifadeleri ile dikkat çekti.

 AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, partinin yaklaşan kongre süreci ile ilgili olarak çarpıcı  açıklamalar yaptı. “Siyaset seçimin bir tanesi bitti, o zaman iş de bitti denen bir kurum değil” diyen Karayel, partisinin yapacağı ilçe ve il kongrelerin de yönetim anlamında değişim olacağını düşünmediğini söyledi.

“YÖNETİM EKİPLERİMİZLE BAŞARILI BİR TEŞKİLATIZ”

Ak Parti Milletvekili Karayel, “Önümüzde ilçe kongrelerimiz var, il kongrelerimiz  var.  Partimizin büyük kongresi var ve bu süreç içerisinde bütün teşkilatlarımız, ana kademe, kadın kolları,  gençlik kolları olarak büyük bir şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Delegelerimiz belirlenecek inşallah.  Yönetim ekiplerimizle başarılı bir teşkilatız.  Değişiklik olacağını açıkçası ben çok zannetmiyorum” diye konuştu.  “AK Parti ailesini büyüterek, genişleterek yolumuza devam edeceğiz” diyen Karayel, “Ömerler, Haticeler  hazır olsun. Onlar da görev almak için talepte bulunsunlar. İlçe, il ve genel merkezimizin yeni kan gelmesi konusunda da belli değerlendirmeleri olacaktır” dedi. Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :  

Tümü