Çopuroğlu, Musa Soykarcı ve Mutlu Önal’ın adaylığı hakkında Olay Türk’e konuştu

17:51:16 | 2020-06-25

Ak Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Olay Türk Tv’de Osman Çiftci’nin hazırlayıp sunduğu Yüz Yüze programının canlı yayın konuğu oldu.

Çopuroğlu, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı seçimleri hakkında mevcut başkan Musa Soykarcı ile görüştüklerini belirterek, Mutlu Önal’ın da aday olabilmesi için gerekli tüzük değişikliğinin yapılması için hemfikir olduklarını dile getirdi.

Çopuroğlu, iki adayın olmasının rekabet oluşturacağını ve faydalı bir durum ortaya çıkacağını ifade ederek, “Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon’nun yakında seçimi var. Geçtiğimiz günlerde İttifak ortağımız MHP’den Meclis Üyemiz Mutlu Önal bey, bizi ziyaret ettiğinde, bildiğimiz kadarıyla tüzük gereği aday olamıyor. Biz burada birilerini aday yapalım, birilerini yapmayalım, modunda olmamamız lazım. Musa Soykarcı başkanımız işin başında, o da bizim meclis üyemiz. Musa başkanımızla görüştük ve dedik ki, ‘Mutlu Önal başkan adayımızın aday olmasına ne engel varsa, velev ki tüzük değişikliği, bunun değişikliği hakkında hemfikir olduk. Aday olsun, istişare etsinler, beraber rekabet yapsınlar. Fayda olur bereket olur.” diye konuştu.
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleri Ak Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Olay Türk Tv Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı seçimleri hakkında mevcut başkan Musa Soykarcı Mutlu Önal ittifak

Tümü