Çolakbayrakdar, “Kayseri aşkıyla hizmet üreterek, şehri daha iyi noktalara taşıdık”

16:15:12 | 2019-09-08

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Erciyesevler Mahallesi’ndeki pazar yerini ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla hoş sohbetler gerçekleştiren Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri aşkıyla hizmet üreterek, şehri daha iyi noktalara taşıdıklarını söyledi.

Yeni Kocasinan’a sağlıklı ve işlevsel modern pazar yerleri kazandıran Başkan Çolakbayrakdar, Erciyesevler Mahallesi’ndeki pazar yerinde vatandaş ve esnaflarla bir araya geldi. Hem tezgah açan esnafla hem de alışveriş yapan bölge sakinleriyle yakından ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar, esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Onlarla hoş sohbetler gerçekleştiren Başkan Çolakbayrakdar, bir esnafın davetini kırmayıp, sofrasına misafir oldu.

Yeni Kocasinan için büyük bir değişim hamlesi başlattıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, yapılan hizmetlerden vatandaşların yoğun ilgi göstermesi ve memnun kalmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Kocasinan’a yapılacak her ne varsa en iyisini yapmanın gayreti içinde olduklarının altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, “İlçemizdeki pazar yerlerini, daha işlevsel, daha sağlıklı, daha konforlu ve daha estetik hale getiriyoruz. Bunlardan biri olan Erciyesevler Mahallesi’ndeki modern pazar yeri, 2 yıla yakındır hemşehrilerime hizmet vermektedir. Gerek pazarcı esnafının daha iyi koşullarda vatandaşlara hizmet vermesi gerekse vatandaşların daha hijyenik ve daha konforlu ortamlarda alışveriş yapabilmeleri adına bu çalışmayı gerçekleştirdik. Her ziyaretimizde esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın memnuniyetlerini duymak bizleri mutlu etti. Ekmeğini paylaşarak gönül sofralarında misafir eden güler yüzlü hemşehrilerime her zaman en iyisini yapmanın gayreti içerisindeyiz. Kayseri aşkıyla hizmet üreterek, şehri daha iyi noktalara taşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Esnaf ve vatandaşlar ise Kocasinan Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı modern ve fonksiyonel pazar yerleri dolayısıyla Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.
ETİKET :   Kayseri Haberleri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar Pazarcı esnafı

Tümü