ÇİFTÇİ KUŞATMASI SÜRÜYOR!

18:44:32 | 2019-11-14

Kayseri’de çiftçilerin Ankara çıkarması sürüyor. Son günlerde artan sorunlarının çözümü için Meclis’e adeta demir atan ve çalmadık kapı bırakmayan Ziraat Odası Başkanları, bu kez de AK Partili vekiller ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret ederek, dertlerine çözüm aradı. Ziyaretle ilgili açıklama yapan AK Parti Milletvekili Mustafa Elitaş, “Kayseri Ziraat Odaları Başkanlarımızı Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ve Bakan Yardımcılarımız ile buluşturduk. Çiftçilerimizin sorunlarını Sayın Bakanımıza ilettik” ifadelerini kullandı.

 

Çiftçiler sorunlarına çözüm arıyor. Artan borçlar ile faizler, yapılandırma  ve borç ertelemeye yönelik taleplerin yanı sıra yılan hikayesine dönen sulama projelerindeki belirsizlik konularına çözüm için bir süredir Ankara’da çalmadık kapı bırakmayan çiftçiler, müjdeli haber bekliyor. Geçtiğimiz hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra diğer AK Partili ve MHP’li vekilleri ziyaret eden Abdulkadir Güneş öncülüğündeki ilçe Ziraat Odası Başkanları bu kez de AK Parti Kayseri Milletvekilleri; Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel ve Hülya Atçı ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

Ziyarette Kayseri, Develili Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu da yer aldı.

ZİRAAT ODASI BAŞKANLARI MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY İLE AKSU’YU ZİYARET ETMİŞLERDİ

Ziraat Odası Başkanları geçtiğimiz hafta MHP Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte Bakan Yardımcısı Aksu’yu ziyaret etmiş, sorunları anlatmıştı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kayseri Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Abdülkadir Güneş, “Tarım ve orman bakan Yardımcısı sayın  Mustafa Aksu’yu Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri milletvekili sayın Baki Ersoy ve ilçe Ziraat Odası başkanlarımızla birlikte ziyaret ettik çiftçilerimizin sorunlarıyla ilgili istişarelerde bulunduk” açıklaması yaptı.

MHP Milletvekili Baki Ersoy da, “Kayserili Ziraat Odası Başkanlarımızla Tarım ve Orman Bakan yardımcımız Sayın Mustafa Aksu Beyi ziyaret ederek, kendilerine Kayserimizdeki çiftçilerimizin sıkıntılarını ilettik” ifadelerini kullandı.

YİNE ANKARA ÇIKARMASI YAPTILAR

Kayserili Ziraat Odası Başkanları, Ankara’da geçtiğimiz hafta yaptıkları bu ziyaretlerin ardından bu haftada soluğu yine Başkent’te aldı. Çözüm için çalmadık kapı bırakmayan Oda Başkanları, bu kez de AK Parti Milletvekilleri ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşerek, yaşanan sorunları iletti ve çözüm bulunmasını istedi.

ELİTAŞ: BAŞKANLARIMIZI BAKANIMIZ VE BAKAN YARDIMCILARIMIZ İLE BULUŞTURDUK

AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Ziraat Odası Başkanlarının Ankara çıkarması ile ilgili olarak, “Kayseri Ziraat Odaları Başkanlarımızı Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ve Bakan Yardımcılarımız ile buluşturduk. Kayseri Milletvekillerimiz ile birlikte Çiftçilerimizin sorunlarını Sayın Bakanımıza ilettik” açıklaması yaptı.

NERGİS: “BAKANIMIZLA SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN İSTİŞARELER DE BULUNDUK”

Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis de çiftçilerin sorunlarını Bakan’a ilettiklerini ifade ederek, şunları söyledi, “Kayseri Ziraat Odaları Başkanlarımız ile Tarım ve Orman Bakanımız  Bekir Pakdemirli, Bakan Yardımcımız Mustafa Aksu, önceki dönem Bakanlarımız Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, Milletvekilimiz İsmail Emrah Karayel ile birlikte Çiftçilerimizin sorunlarını Bakanımıza ileterek çözüm yolları üzerine istişareler de bulunduk.”  Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :  

Tümü