CHP’nin Merak Edilen Adayı Ortaya Çıktı

Yıldız: Yurt dışında görevliydim, tuhaf bir şey yok…

19:30:30 | 2018-06-12

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayları basın toplantısı düzenledi ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Cumhuriyet Meydan’ında yapacağı  mitinge vatandaşları davet etti. O toplantıya merak edilen bir isim de katıldı. Millet ittifakı ile birlikte Saadet Partisi kontenjanından 2’inci sırada aday gösterilen Ahmet Yıldız, toplantıda konuştu ve “Cumhuriyet Halk partisinin adayıyım ve tuhaf bir şey yok,  CHP ile seçim çalışmalarımı yapacağım” dedi.

 CHP il teşkilatı ve milletvekili adayları, il binasında basın toplantısı düzenleyerek, Salı günü saat 14:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak olan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce mitingine vatandaşları davet etti.

Davet için düzenlenen basın toplantısına CHP Milletvekili adayları da tam kadro katıldı.

Toplantıda en dikkat çeken isim ise Millet ittifakı ile birlikte Saadet Partisi kontenjanından 2’inci sırada milletvekili adayı gösterilen Ahmet Yıldız oldu.

Kamuoyunun yanı sıra  partililerinde merak ettiği Yıldız, toplantıda yöneltilen soruları da yanıtladı. Yurt dışında görevli olduğu için seçim çalışmalarına gecikmeli katıldığını ifade eden Yıldız, “Ben CHP’nin adayıyım, tuhaf bir şey yok, seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.
ETİKET :   Haber Kayseri CHP Millet İttifakı Saadet Partisi

Tümü