Belediye vatandaşı uyardı: 2 gün o mesire alanını kullanmayın!

Perşembe ve Cuma uyarısı...

14:39:23 | 2019-06-26

Bünyan Belediyesi düzenleme çalışması yaptığı alanla ilgili vatandaşları uyardı.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: Pınarbaşı mesire alanında yapılan düzenleme çalışmaları ve iş makinesi yoğunluğu nedeniyle, olası kazaların önüne geçme ve üzücü olayların yaşanmaması adına 27 Haziran Perşembe ve 28 Haziran Cuma olmak üzere iki gün vatandaşların mesire alanını kullanmamaları önemle rica olunur.” Diğer yandan İlçe Belediye Başkanı Özkan Altun, Kurban Bayramına kadar bölgedeki tüm çalışmaları tamamlayacaklarını açıklamıştı.

“ÇALIŞMALAR KURBAN BAYRAMINA KADAR TAMAMLANACAK”

Diğer yandan İlçe Belediye Başkanı Özkan Altun, Kurban Bayramına kadar bölgedeki tüm çalışmaları tamamlayacaklarını açıklamıştı.  Doğal su kaynağı ve yeşil doğası ile piknikçilerin gözdesi haline gelen Pınarbaşı mesire alanındaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Özkan Altun, “Birinci etap alt yapı çalışmalarımız sonrası ikinci etap kapsamında estetik anlamda dokunuşlar yapıyoruz. Dinlenme ve piknik alanları, ağaçlandırma, kamelya ve banklar ile farklı tesislerin yapımıyla mesire alanımız her yaştan insana hitap edecek kompleks niteliğinde bir tesis haline gelecek. Hızla devam ettiğimiz çalışmalarımızı Kurban Bayramına kadar tamamlamayı planlıyoruz” açıklaması yapmıştı. 

 

Haber: Cafer ZENGİN

 

 

 
ETİKET :   Bünyan Mesire alanı Pınarbaşı Mesire Kayseri haberler Son dakika Dikkat Uyarı Belediye Özkan Altun Başkan Kayseri haberleri

Tümü