Bedir ve Altınkaya ailelerinin mutlu günü

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir’in oğlu Gökbörü Bedir, Merve Altınkaya ile dünya evine girdi.

00:02:23 | 2018-09-09

Kayseri’de Garden Mahall Düğün ve Balo Salonu’nda gerçekleştirilen düğünde çifttin nikahını Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç kıydı. Gökbörü ve Merve çiftinin nikah şahitleri ise, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve Ak Parti Milletvekili İsmail Tamer, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı yaptı.

 Kayserispor Kulüp başkanı Erol Bedir'in oğlu Gökbörü Bedir'in hayatını birleştirdiği Merve Altınkaya, aynı zamanda Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Veli Altınkaya'nın amcasının torunu olduğu gelen bilgeler arasında yer aldı.  Düğünde Kayseri’nin önde gelen iş insanları, spor camiası, aileler, Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Kayserisporlu sporculardas kaptan Umut Bulut, Deniç Türüç, Bilal Başacıkoğlu, Şamil Çinaz, Bilal Gülen ve Muammer Yıldırım, Kayserisporlu yöneticiler ve basın mensupları da yer aldı.

Yeni çifte nikah şahitliği yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Mehmet Özhaseki, nasihatta bulunarak, "Bu hafta Erol Bedir'in haftası. Kadıköy'de Fenerbahçe'ye yendiler. Bugün de oğlunun düğününü yapıyor. Allah nazarlardan korusun. Evde de futbol konuşuluyor. Galibiyete endeksli bir durum var. Evlilikte aman ha, beraberlik iyidir" dedi.

Özhaseki, evlilik cüzdanını damat Gökbörü Bedir’e teslim etti.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise, “Kayserispor Başkanımız Erol Bedir’in oğlu Gökbörü kardeşimizin düğününe katıldık, Genç kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Genç çiftin nikahını kıyan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç de, “Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Allah bir yastıkta kocatsın” ifadelerini kullandı.

Öte yandan şehir dışında olduğu için Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, düğüne katılamadı

Biz de 38 Kent TV ve Kayseri Olay Gazetesi olarak, bir ömür mutluluğa "Evet" diyerek nikah defterini imzalayan genç çifte mutluluk dileriz.
ETİKET :   Kayseri Kayserispor Mehmet Özhaseki Erol Bedir Ertuğrul Sağlam Umut Bulut

Tümü