Başkan olaya el attı! AK Parti`de ilçe başkanları belli oldu! Kimler değişiyor?

Haber: Cafer ZENGİN

20:38:08 | 2020-09-24

AK Parti'de 7 ilçe kongresi tamamlandı ve geriye 9 ilçe kongresi kaldı. Bazı ilçelerde parti içinde yaşanan tartışmalara noktayı koyan İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, kongre yapılacak ilçelerde başkanların genel merkezle yapılan istişare sonucunda belirlendiğini açıkladı.

Başkan Çopuroğlu, yeni göreve gelecek olan Özvatan ve Talas ilçe başkanları ile poz verdi ve değişecek başkanlara teşekkür etti. 

HANGİ İLÇE BAŞKANLARI DEĞİŞECEK? 

Başkan Şaban Çopuroğlu, "Genel Merkezimizde teşkilat Başkanımız ve koordinatörlerimiz  ile istişareler de bulunduk. Bu istişareler sonucunda Özvatan ilçemizde Erkan Bulut Başkanımız, Talas ilçemizde Hasan Nuri Kuş Başkanımız  İlçe Başkan adayımız olarak belirlenmiş olup yeni bir döneme girmekteyiz. Ayrıca Pınarbaşı ilçemizde Mevcut Başkanımız Türkay Kara ile, Develi ilçemizde mevcut Başkanımız Osman Turan ile, Yahyalı ilçemizde mevcut Başkanımız Esat Turkmenoğlu ile, Hacılar ilçemizde mevcut Başkanımız Ahmet Öğüç ile, Sarız ilçemizde ise mevcut Baskanimiz Hulusi Kara ile yolumuza devam etme kararı aldık. Şimdiye kadar ki tüm görev yapan Başkanlarımız'a bize verdikleri katkı ve emekleri için teşekkür ediyoruz. Yeni oluşan ilçe yönetimlerimiz ile Kayseri'de yeni dönemde dinamik, çalışkan ve özverili bir şekilde Ak Dava'ya hizmet edileceğine inancımız tamdır." dedi.
ETİKET :   Ak Parti Haberler İlçe Başkanlar Şaban Çopuroğlu Özvatan Talas

Tümü