BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ TBB TOPLANTISINA KATILDI

19:46:51 | 2020-04-21

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, koronavirüs tedbirleri kapsamında video konferans sistemi ile gerçekleştirilen Türkiye Belediye Birliği’nin Covid-19 Salgını Sonrası: Şehirlerde Sosyal Riskler ve Fırsatlar konulu toplantısına katıldı.

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen toplantıya Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Şükrü Karatepe, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, T.B.M.M Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız ie Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin katıldı. Türkiye Belediyeler Birliği tarafından gerçekleştirilen toplantıda tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında şehirleri bekleyen riskler ve şehirleri geliştirme noktasında oluşacak yeni fırsatlar konusu ele alında. Toplantıda ayrıca şehirlerin en önemli sorunlarından biri olan güvenlik konusu da öncelikli olarak istişare edildi.
ETİKET :   Kayseri Haberleri Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç koronavirüs

Tümü