Başkan Büyükkılıç, ilk transferini yaptı

Melikgazi’den, Büyükşehir’e geçen ilk isim belli oldu…

16:55:06 | 2019-04-07

Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Memduh Büyükkılıç’ın, Melikgazi’deki ekibinden kimleri Büyükşehir’e beraberinde götüreceği merak konusu olurken Büyükkılıç, bu konuda ilk adımı attı. Başkan Büyükkılıç, güvendiği çalışma arkadaşlarından ve aynı zamanda Melikgazi Belediyesi’ndeki Başkan Yardımcılarından Serdar Öztürk’ü Büyükşehir’e transfer etti.

 Melikgazi’nin sevilen isimleri arasında yer alan ve güler yüzü, iletişimi ile dikkat çeken Serdar Öztürk de yeni görevini sosyal medya hesabından duyurdu ve iş bölümüne “Kayseri Büyükşehir Belediyesi'de çalışmaya başladı. 08 Nisan 2019, Genel Sekreter Yardımcısı” ifadelerini yazdı.

Öztürk, Büyükkılıç'ı İstanbul'daki adaylık açıklamasında da yanlız bırakmamıştı...

 

SERDAR ÖZTÜRK KİMDİR?

1971 Kayseri doğumludur. İlk, Orta ve lise eğitimini Balıkesir Bandırma da yapmıştır.1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesine girerek eğitim dili İngilizce olan bu okuldan 1994 yılında mezun olmuş aynı yıl Kayseri Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başlamıştır. Askerlik vazifesini yaptıktan sonra 1997 yılında yine Kayseri Büyükşehir Belediyesinde Müfettiş olarak görev almıştır.2006 yılında Melikgazi Belediyesine İç Denetçi olarak atanmıştır. 2013 yılından itibaren bu görevle birlikte Melikgazi Belediyesi Başkan Yardımcılığı, TİM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Melikgazi Belediye Spor Kulübü Başkanlığı, Teftiş Kurulu Başkanlığı görevlerini de yaptı. Türkiye Belediyeler Birliği eğitmeni olarak farklı belediyelerde Stratejik Planlama, Performans Programı, İç Kontrol, Faaliyet Raporu Hazırlama, Risk Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemi konularında mevzuat eğitimleri vermiştir. Belediye iş ve işlemleri ile ilgili yayımlanan dergilerde çok sayıda makaleleri mevcuttur. Lise yıllarında sivil toplum kuruluşu çalışmalarına başlamış olup, birçok sivil toplum kuruluşunda kuruculuk ve yöneticilik yapmıştır. Halen sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak hizmete devam etmektedir. Gönüllü kültür kuruluşları platformu üyesidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haber: Cafer ZENGİN

 

 

 

 

 

 
ETİKET :  

Tümü