Ataş: İYİ'ler gümbür gümbür geliyor

"16 yıldır sürekli bahane üreten bir iktidar var"

01:02:48 | 2018-06-09

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, seçim çalışmalarına Tomarza ile devam etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Ataş, sorunları dinledi ve partisinin projelerini anlattı. Ataş, “16 yıldır tek başına iktidarda olmalarına rağmen sorunları çözemeyen ve hep bahane ile milletin karşısına çıkan iktidarın bundan sonrada bu ülkeye vereceği bir şey kalmamıştır. İYİ'ler gümbür gümbür geliyor” dedi.

İYİ Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. İYİ Parti’nin adayları, bu kez de Tomarza’da vatandaşlarla bir araya geldi, esnafları ziyaret etti.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı  Dursun Ataş, ilçe ziyaretlerinde yoğun ilgi gördüklerini ifade ederek, “Tomarza ilçemizdeydik. Dadaloğlu'ndan başlayarak, Avşar Obasına, oradan mahallelerimize ve şehir merkezi dahil olmak üzere ayak basmadık yer, sıkılmadık el bırakmadık. Gördük ki İYİ'ler gümbür gümbür geliyor. Vatandaşımız artık değişim istiyor. Mevcut iktidarın çözüm üretemeyeceğini, sürekli kendilerini oyaladığını belirtiyor. 16 yıldır tek başına iktidarda olmalarına rağmen sorunları çözemeyen ve hep bahane ile milletin karşısına çıkan iktidarın bundan sonrada bu ülkeye vereceği bir şey kalmamıştır” dedi.

 
ETİKET :  

Tümü