Artem Kravets iddialı konuştu

İstikbal Mobilya Kayserispor'da sakatlıktan kurtulan Artem Kravets, "Sivasspor karşısında 3 puanı alacağımıza inanıyorum" dedi.

15:06:33 | 2019-11-19

İstikbal Mobilya Kayserispor'da sakatlıktan kurtulan Artem Kravets, forma bekliyor. Ukraynalı golcü,  "Sivasspor karşısında 3 puanı alacağımıza inanıyorum" dedi. 
Sakatlığının  ardından takımla çalışmalara başlayan Artem Kravets de, Sivasspor karşısında 3 puanı alacaklarını söyleyerek, "Sene başında çok şanssız sakatlıklar geçirdim. Takımıma faydalı olamadım, elimde değildi. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Fiziksel ve mental açıdan takım arkadaşlarıma ve takımıma olabildiğince katkı sunmak istiyorum. Takım içerisinde atmosfer ve arkadaşlık çok iyi. Tabii ki dışarıda bazı problemler olabilir. Bunlar futbolun doğasında var. Çoğu kulüp bunları yaşıyor ama biz bu problemleri düşünmüyoruz. Bizim asıl odaklandığımız yer saha içidir. Biz her zaman sahaya çıktığımızda her şeyi kenara bırakıp futbola odaklanıyoruz. Taraftarlarımız için oynuyoruz. Onlar stada geldiklerinde hediyeler sunmak istiyoruz, galibiyetler sunmak istiyoruz. Bizim işimiz zaten bu. Onları stada davet ediyorum. Kesinlikle 3 puanı da alacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
ETİKET :  

Tümü