Arçelik müşterilerine yeni lezzetler sundu

Arçelik Kayseri Bayisi Yurdaer Şahin firma olarak düzenledikleri etkinlikle müşterilerini yeni lezzetlerle tanıştırdıklarını söyledi.

16:17:12 | 2018-11-08

Arçelik  Kayseri Bayisi Yurdaer Şahin firma olarak çeşitli etkinliklerle Kayserililerin karşısında olmaya devam ettiklerini belirterek; İstanbul’dan gelen özel aşçılarımız ve şeflerimiz Arçelik cihazlarında pişirdikleri makarnaları halkımızın beğenisine sundular.

Kayseri mutfağına yeni alışkanlıklar kazandırdığımız için mutluyuz” dedi. Şahin şunları söyledi: “Arçelik olarak  İstanbul’dan gelen özel aşçılarımız, şeflerimiz Kayserimize Arçelik cihazlarında pişirdikleri yeni lezzetleri sunacak ve onları farklı lezzetlerle tanıştıracaklar. Kayseri mutfağına yeni alışkanlıklar katar. Vatandaşların da etkinliklerine ilgi gösterdiğini belirten Şahin; Vatandaşlarımızın teveccühü bizi mutlu etti. Bu tip etkinlikleri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da periyodik olarak yapacağız.

Farklı lezzetler ortaya çıkıyor, Kayseri mutfağına bu lezzetleri kattığımız için mutluyuz.

Vatandaşlarımıza özel sosları ile cihazlarımızda pişirilen makarnaları servis edip tattırma imkanı bulduk . Önümüzdeki süreçte bu tip etkinlikleri devam ettireceğiz. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonraki etkinliklerimize de bekliyoruz” Haber / Fotoğraf: Güler Ruhsar AKTAŞ
ETİKET :   Kayseri Arçelik Kayseri Bayisi Yurdaer Şahin firma yeni lezzet Arçelik Kayseri Bayisi Yurdaer Şahin

Tümü