Alpaslan Baki Ertekin kıvılcımı yaktı

00:32:03 | 2020-07-21

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’in, Süper Ligde 20 takımın olması yönünde yaptığı öneri yankı buldu.

Hes Kablo Kayserispor’a gönül veren taraftar, yine Ertekin’in kıvılcımı yakmasıyla harekete geçti. CEO Ertekin, bu kez de ‘#BuSeneDüşmeOlmasın’ hashtagıyla twitterda sesini duyurdu. “Haydi Arkadaşlar twit atalım TT olsun, #BuSeneDüşmeOlmasın” diye Tweet atan Ertekin, “Bu sezon süper ligden hiç bir takım düşmemeli ve sonraki yıllarda da bir çok ligde olduğu gibi 20 takımlı bir lig olmalı. Bu çağrımıza TFF olumlu yaklaşacaktır. Ters bir karar çıkar ve Hes Kablo Kayserispor küme düşerse sözle değil icraatla yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Taraftarların yoğun katılım gösterdiği etiketleme kısa zamanda önemli mesafe aldı.  Ertekin’in, Kayserispor’un böylesine zorlu bir süreçte ön planda olması ve verdiği destek, taraftar tarafından büyük takdir topladı.

Taraftarlar, Kayserili siyasilerin bu anlamda sessiz kalmasına da tepki gösterdi.
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleri Hes Kablo Kayserispor Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin BuSeneDüşmeOlmasın TFF

Tümü