AK PARTİLİ VEKİL İLÇE KONGRESİNDE NEDEN KONUŞMASINI KISA KESTİ?

Haber: Cafer ZENGİN

19:47:05 | 2020-09-27

 Partisinin tek adaylı kongresinde konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, “Kongreler, bir kan değişimi, değişim hayatın realitesi” dedi. AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, partisinin Pınarbaşı ilçe kongresinde ayrıca konuşmasını kısa tuttu. Peki neden?

AK Parti Pınarbaşı İlçesinde kongre yaptı. Kongrede Türkay Kara yeniden tek liste ile girdiği kongrede güven tazeleyerek, başkan seçildi. Kongrede konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Pınarbaşı’da güzel bir ortamda kongre gerçekleştirdiklerini söyledi.

“KONGRELER, BİR KAN DEĞİŞİMİ. DEĞİŞİM HAYATIN REALİTESİ”

Nergis, “Kongreler, bir kan değişimi. Değişim hayatın realitesi. Teşkilatın  geleceği için omuz verecek ,geleceğe taşıyacak, 2023 vizyonuna taşıyacak gayretli teşkilatları seçmek için buradayız. Geçmiş dönemde gayret verenler var, onlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“KORONA SÜRECİNİ DE KAZASIZ, BELASIZ GEÇİRMEMİZ NOKTASINDA DA GAYRETLİ OLMAMIZ GEREKİYOR”

AK Parti’de kongrelerin uzlaşma kültürü ile devam ettiğini anlatan Nergis, istişare kültürünün partide önemli olduğunu söyledi. Diğer yandan Nergis, pandemi süreci ile ilgili de açıklamalar da bulundu. “Sorun yaşamadan, hasta olan herkesin hizmet alabildiği, yoğun bakımların dolmadan herkese hizmetin verilebildiği bir süreçte, Korona sürecinden geçiyoruz” diyen Nergis, “ Kişisel tedbirler çok önemli. Bugün de burada bu tedbirler alınmış bir ortamda, mesafeye dikkat edilerek, maskeye, herkes maskeli, sağlık kurallarına dikkat ederek, bugünkü çalışmamızı gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki süreçte de inşallah korona sürecini de kazasız, belasız geçirmemiz noktasında da gayretli olmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı. “Maskeye, mesafeye, temizliğe dikkat etmemiz gerekiyor” şeklinde uyarıda da bulunan Nergis, ayrıca “Dolayısıyla  konuşmalarımızı da kısa tutmamız gerekiyor” açıklamasıyla da dikkat çekti.

 

 

 
ETİKET :   AK Parti Pınarbaşı Haberler Pandemi Kongre Hülya Nergis Kayseri Son dakika

Tümü