AK Parti Kayseri’de mülakatları yapacak isim belli oldu!

O isim Kayseri'de parti yönetimine gireceklerle mülakat yapacak...

19:06:22 | 2018-02-12

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, 24 Şubat’ta Başbakan Binalı Yıldırımı’ katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan il kongresi ile ilgili açıklama yaptı. Tamer, "Milletvekilimiz buradaki mülakatta müracaat edenleri genel anlamda bir mülakatını yapacak. Bunun Ankara’da plan ve projelerin de birlikte de çalışmıştık" dedi.

 

Bir süre önce AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, il yönetiminde göre almak isteyenlerin mülakattan geçeceğini ve yönetimde yer almak isteyenler için de son başvuru tarihinin 7 Şubat olduğunu açıklamıştı. Partide mülakatları kim ya da kimlerin yapacağı merak konusu olmuştu. Bu konuda akşam saatlerinde dikkat çeken bir gelişme yaşandı. AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, mülakatları yapacak ismi açıkladı. Tamer, şunları söyledi: “Bu hafta itibariyle özellikle teşkilat başkan yardımcımız İstanbul milletvekilimiz Harun Karaca ilimize gelecek. Buradaki mülakatta müracaat edenleri genel anlamda bir mülakatını yapacak. Bunun Ankara’da plan ve projelerin de birlikte de çalışmıştık. Hayırlı olsun diyoruz. Çünkü Bizde Ak Parti’de şöyle bir durum vardır. Burada alınma olmaz, verilme olmaz. Sadece bayrak değişimi vardır. Bayrak değişiminde yorulan arkadaşlar demiyorum ama hizmet eden arkadaşların yerine bayrağı başka bir arkadaşlarımız devralacak. O açıdan çokta sıkıntı olacağı kanaatinde değilim. 24 Şubat’ta tüm Kayseri halkını özellikle Başbakanımızın katılmasıyla yapacağımız olan il kongremize bekliyorum. Buradan bir davet olarak ta ben ayrıca ifade etmek istiyorum. Oda önce Kayserimize sonrada ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum”

AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, bu hafta Kayseri'ye gelip, mülakat yapacak.

 

 

 
ETİKET :   Kayseri AK Parti Mülakat İsmail Tamer Harun Karaca Milletvekilleri İl teşkilatı Kongre Haberler Son dakika Son dakika haberleri

Tümü