AK Parti il Başkanı Şaban Çopuroğlu: Biz memnun kaldık, inşallah onlar da memnun kalmışlardır

14:50:25 | 2019-08-14

AK Parti İl Başkan Şaban Çopuroğlu, Kurban bayramı nedeniyle bir takım ziyaretler ve STK’larla görüşmeler gerçekleştirdiklerini belirterek, “Biz şahsen ziyaretimizden memnun kaldık. İnşallah onlarda memnun kalmışlardır” dedi.

Çopuroğlu, bayram sonu yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı,  ‘’Bir kurban bayramının da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bizim açımızdan yoğun bir gündem ile yaşadığımız bir bayram oldu. Malum olduğu üzere arife günü tüm milletvekillerimiz ve eski bakanlarımızla beraber halkımızın muhteşem katılımı belediye başkanlarımızın iştirakleri ile bayramlaşma töreni idrak ettik. Özellikle halkımıza buradan teşekkür etmek istiyorum. Katıldılar, gayret ettiler, teveccüh gösterdiler. Devamında Sivil Toplum kuruluşları ile bayramlaşmalarımız vardı. Şehrimizdeki gerek ticaret erbaplarının gerekse STKları ziyaret ettik. Görüş alışverişlerinde bulunduk. Biz şahsen ziyaretimizden memnun kaldık. İnşallah onlarda memnun kalmışlardır. Samimi bir ortamda gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz’’

BAKAN’A TEŞEKKÜR

Milli  Savunma Bakanı  Hulusi Akar’a da teşekkür eden Çopuroğlu, “Şehrimizi kucaklayıcı bir rol üstlenmiş olduk. Bayramın ikinci günü de ilçelerimizin il teşkilatımızın katılımları ile her ilçemizde bayramlaşma programı düzenledik. Halkımızın teveccühünden son derece memnunuz. Memnun kaldık, kendilerine teşekkür ediyorum.Bayramımız Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar Beyefendinin katılımı ile bir başka anlam kazandı. Beraber katılım sağladık. Kendisi Bayram tebriklerimize katıldı. Bu da şehrimizin unutulmadığını ve şehrin sevildiği ile alakalı ciddi mana da bir gösterge idi. Bizler il teşkilatı olarak bu gün bayramın dördüncü günü olmasına rağmen devam ediyoruz. Halkımızla iç içe olmak hakikaten güzel bir duygu. Huzurlarınızda kendilerine teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

 

 

 
ETİKET :  

Tümü