Başkan Mustafa Çelik: 4 yılda neler olmadı ki…

AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Çelik: Merkeze 1 yaptıysak, ilçelere 5 yaptık

11:47:27 | 2019-01-13

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti'nin Cumhur İttifakı adaylarını tanıttığı toplamntıda kalabalığa seslendi. 

2015’te göreve başladığını ve 4 yıl boyunca zor bir süreç içerisinde görev yaptığını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, “Türk siyaset tarihinin en zor günlerinin geçtiği 4 yıl. 4 yılda neler olmadı ki…17-25 yargı darbesi, FETÖ, terör olayları, ekonomik terör… Zor  günlere rağmen sizlerden aldığımız güçle boş durmadık, sizler için gece gündüz çalıştık. Mazeretin, bahanelerin  arkasına sığınmadım hep çalıştım, koşturdum. Kayseri’yi geleceği hazırlayacak onlarca projeler yaptım.  İnşallah Memduh abi de bu hizmetlere devam edeceğiz” dedi.

Başkan seçildikten sonra Belediye Meclisi’nde yaptığı konuşmayı hatırlatan Çelik, “Meclis’te ilk yaptığım konuşmada  ilçe ile merkez arasındaki farkı kapatmak için çalışacağız dedik. İnsanları doğdukları yerde doyuralım dedik, merkeze 1 yaptıysak 4 sene içinde ilçelere 5 yaptık. Çünkü  senelerce ihmal edilmişlik vardı. Bütünşehir yasası ile 4 sene de her ilçeye 10 sefer gittim, projeler yaptık. Hizmet etmediğimiz, yatırım yapmadığımız ilçe kalmadı. Herkese ekonomik destek verecek projeler yaptık, doğdukları, mutlu oldukları yerde bunu yaptık”  ifadelerini kullandı.

“Gönül belediyeciliği lafta kalmamalı” ifadeleri ile de dikkat çeken Çelik, “Gönül belediyeciliği önemli. Lafta kalmamalı. Gezmekle, kuru kuruya fotoğraf çekmekle olmaz. Biz 4 sene içinde bu alanda bir çok hizmet yaptık.  Bu kapsamda aday olan ve seçilecek başkanlara başarılar diliyorum” dedi.

 Haber: Cafer ZENGİN

 
ETİKET :   Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik Aday tanıtım Haberler Son dakika

Tümü