Acının durağı...

Kayseri’de 2 yıl önce terör örgütünün hain saldırısında şehit olan 15 asker anıldı. Anma ziyaretlerinin gerçekleştirildiği Şehit Komandolar Durağı’nda yapılan açıklamalarda, “Şehitleri unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” denildi.

12:22:01 | 2018-12-18

 Kayseri’de 17 Aralık 2016’daki hain terör saldırısında şehit olan askerler, saldırının gerçekleştirildiği Komandolar Durağında anıldı.

Şehitlerin isimlerinin yazıldığı Komandolar Durağında bir araya gelen vatandaşlar, STK’lar, siyasi parti ve kamu kurumlarının temsilcileri,  durağa karanfil bırakıp, şehitleri andı. Yapılan konuşmalarda ise bu vatan için canlarını veren kahramanların unutulmayacağı ve asla unutturulmayacağına vurgu yapıldı.

Kayseri’deki anma programına katılan şehit yakınları ve hain saldırıda yaralanan Gaziler de yaptıkları konuşmalarla duygulandırdı. Acının durağında, birlik mesajları verildi ve aynı zamanda terör bir kez daha lanetlendi.

 
ETİKET :   Kayseri Kayseri terör örgütünün hain saldırı 15 asker anıldı Anma ziyaretleri Şehit Komandolar Durağı “Şehitleri unutmadık unutmayacağız unutturmayacağız”

Tümü