Yahyalı'yı gözüne kestirdi

Demirspor, Süper Amatör Kümede Yahyalıspor galibiyeti ile çıkış yakalamayı hedefliyor

13:56:13 | 2017-01-07

Demirspor, Yahyalıspor’u gözüne kestirdi. Ligin 2.yarısına galibiyet ile başlayarak ligde çıkış yakalamak isteyen Mavi-Lacivertliler, ligin 14.haftasında Yahyalıspor’dan 3 puan koparmayı hedefliyor.
Ligde ilk yarıyı da Şampiyonluk yarışında oldukça kritik bir puanda yer alan Demirspor, puanını 28 yaparak lider Belsinspor ile arasındaki puan farkını azaltmayı planlıyor.
Tesislerinde ummalı bir çalışma yürüten Mavi-Lacivertliler, rakibi karşısında galip gelmenin hesabını yapıyor. Süper Amatör Kümenin ilk yarısını Yolspor (2-1) galibiyeti ile kapatan Demirspor, ligdeki galibiyet serini devam ettirmek istiyor.
13 maçta 8 galibiyet elde eden Mavi-Lacivertliler, Yahyalıspor’dan 3 puan alarak şampiyonluk yarışında söz sahibi olmayı amaçlıyor. Ligin ilk yarısında rakibini 2-0 yenen Demirspor, ligin 14.haftasında da Yahyalıspor’a aynı tarifeyi uygulamayı hedefliyor.
Demirspor’un tecrübeli antrenörü Hakan Kılıç, Süper Amatör Kümenin ilk yarısında oldukça iyi performans sergilediklerini ve ligdeki çıkışlarını ligin 2.yarısında da sürdüreceklerini ifade etti.
Kılıç,”Ligin 2.yarısına da galibiyetle başlayarak, ligin üst sıralarına çıkmak ve şampiyonluk yarışında söz sahibi olmak istiyoruz. Transfer sezonun açılmasıyla birlikte de takıma takviyeler yaparak kadromuzu güçlendirmeye çalışacağız” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu. Demirspor ile Yahyalıspor arasında yaşanacak olan 3 puan düellosu Yahyalı İlçe Stadı’nda bugün saat 13.00’de başlayacak.
ETİKET :  

Tümü