Kayserispor'da Topuz neden istenmiyor?

Yıldız’da, Mamur gibi Mehmet Topuz’un Kayserispor’a yeniden gelmesine sıcak bakmıyor

13:18:49 | 2016-12-29

Kayserispor’da, geçtiğimiz sezondan beridir yılan hikayesine dönen Mehmet Topuz transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor.
Taraftarlar, Topuz’un gelmesine sıcak bakarken, yönetimin bu isteğe soğuk bakması transferin gerçekleşmesini engelliyor. Sezon başında, “Kayserispor için bedava bile oynarım” diyen Topuz, eski başkan Recep Mamur tarafından istenmemişti. Yeni başkan Ahmet Yıldız’da, Mamur gibi Topuz’un Kayserispor’a dönmesine ılımlı bakmıyor.
Yıldız’ın da, Topuz transferini istememesi üzerine taraftar, “Ahmet Yıldız: “Mehmet Topuz, transfer listemizde yok. ‘Tercümesi: İpler halen Recep Mamur ‘da. Mamur, Topuz’u, inatla kulüpte istemiyor’ yorumunda bulunarak, gelişmeye farklı bir bakış açısı kazandırdı. Yıldız’ın, Mamur’un gölgesinde çalıştığını iddia eden spor severler, “Mehmet Topuz’da, aynen Ertuğrul Sağlam gibi bu şehrin ismiyle kariyer kazanmıştır. Topuz, gerçekten de çok iyi niyetli ve etkili bir futbolcu. Eğer sezon başında Kayserispor’da olsaydı, şu an bu sorunların hiçbirini yaşamıyor olacaktık. Hem Topuz, hem de Sağlam, bu takımı ayağa kaldırır. Yıldız, istifasını versin ve gerçek başkanın kim olduğunu görelim. Topuz, 5 aydır forma giymiyor, futboldan çok soğudu, gelmesi mantıksız olur. Topuz, 2 yıldır doğru dürüst forma şansı bulamadı. Böylesine futboldan uzak kalan bir futbolcunun Kayserispor’da ne kadar başarılı olup olmayacağı tartışılır.” yorumları yaptı.
ETİKET :  

Tümü