Taraftarlar futbolcularla buluştu

Pazar günü saat 13:00’te Mimarsinan Parkı’nda sarı-kırmızılı futbolcular, kulübün lisanslı ürünlerinin satışa sunulacağı Mağaza açılışında taraftarıyla hasret giderdi.

17:04:29 | 2017-08-06

Kayserispor, taraftarıyla buluştu. 06 Ağustos Pazar günü saat 13:00’te Mimarsinan Parkı’nda sarı-kırmızılı futbolcular, kulübün lisanslı ürünlerinin satışa sunulacağı Mağaza açılışında taraftarıyla hasret giderdi.

Store’nin açılışına yönetim kurulu ve futbolcular tam kadro katıldılar.  Futbolcuları taşıyan otobüsün açılış alanına geldiği esnada meşaleler yakıp tezahüratlar yapıldı.

Yönetim, teknik heyet ve futbolcuların Kayserispor’un Buluşma Noktası olarak adlandırılan Mağaza açılışına ilgi oldukça fazlaydı. Sarı-kırmızılı renklere gönül veren taraftarlar, futbolcularla fotoğraf çektirdi ve imza aldı. Taraftarların Asamoah Gyan’a ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Açılış öncesinde Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, açıklamada bulundu. Yaklaşık 10 bin taraftarın katılımıyla gerçekleşen mağaza açılışında konuşan Bedir, “Kayserispor hepimizin” vurgusu yaparak, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bu mağazayı yönetim ya da formayı yapan firma değil taraftar açtı. Taraftar yerini istedi, stor istedi bizde onların istekleri doğrultusunda açtık. Kayserispor kulübü hepimizindir. En çok da siz taraftarındır o nedenle sizin isteğiniz bizim için önemlidir. Desteğiniz olduğunuz sürece sesimiz İstanbul’dan bile duyulacaktır. Kayserispor'u başarıya taşımak için hepimizin üzerine düşeni yapması gerekiyor. Biz yöneticiler olarak şehrimize, camiamıza yakışır bir takım oluşturmaya çalıştık. Teknik heyet ve futbolcularımız saha içerisinde, taraftarımız tribünde ve stat dışında Kayserispor'a her zaman destek olarak görevini yerine getireceğine inanıyoruz.”
Mağazadan Kayserispor forması alan taraftarlar futbolculara imzalatırken yaşanan izdiham nedeniyle futbolcular tekrar kulüp otobüsüne bindirildi. Taraftarın yoğun ilgisi sonrasında otobüs alandan uzaklaştırılırken, forma satısı devam etti.

Öte yandan Türk Pop müziğinin sevilen isimleri Hande Yener ve Murat Dalkılıç, saat 19:00’da start alan sezon açılış töreninde konser verdi. Ardından sarı takım ve kırmızı takım olarak futbolcular gösteri maçı yaptı. Işık, ses ve havai fişek gösterileri ile Kayserispor’un muhteşem sezon açılışı sona erdi.
ETİKET :  

Tümü