Sindelhöyük'te son çırpınışlar…

Sindelhöyükspor, düşme hattından kurtulmanın çaresini İncesu Erdemspor karşısında arayacak

14:01:32 | 2017-01-07

Ligde son sırada olan Sindelhöyükspor, ligin 14.haftasında İncesu Erdemspor ile karşı karşıya gelecek. Ligin 14.haftasında alt sıralardan kurtulmanın çarelerini arayacak. Ligde şu an son sıralarında 10 puanda olan Yeşil-Beyazlılar, ligin 14.haftasında rakibini yenerek puanını 13’e yükseltmeyi amaçlıyor. Ligin ilk yarısında 4.haftada İncesu Erdemaspor’u 5-3 mağlup eden Sindelhöyükspor, rakibine ligin 14.haftasında da aynı tarifeyi uygulamayı düşünüyor. Tesislerinde yoğun bir tempo ile İncesu maçına hazırlanan Yeşil-Beyazlılar, ligde kalma hesapları yapıyor. Erkiletspor’a 1-0 yenilerek ligin ilk yarısını kapatan Sindelhöyükspor, ligde İncesu galibiyeti ile çıkış yakalamak istiyor.
Sindelhöyükspor’un antrenörü Hürriyet Yücel, zorlu bir maç oynayacaklarını ve ligde kalma adına İncesu Erdemspor’dan 3 puan almaları gerektiğinin altını çizdi.
Yücel,”Ligin bitmesine son 4 hafta kaldı ve ligde kalmak için oynayacağımız her maç bizim için final havasında geçecek. Ancak, kalan 4 haftada da, İncesu maçında da rakiplerimize puan kaptırmayacağız.”
ETİKET :  

Tümü