Öğrencilerden duygulandıran bağış...

Harçlıklarını Şehit yakınları ve Gaziler Derneğine bağışladılar...Başkan Ali Yavuz: "Büyüklerin yapamadığını bu yürekli insanlar yapıyor"

16:10:45 | 2016-12-28

KAYSERİ’de Genç Sultan Koleji öğrencileri, harçlıkları Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne bağışladı. Dernek Başkanı Ali Yavuz, "Öğrencilerimiz yaptılar. Bizleri duygulandıran anlamlı bir olaya imza attı" dedi.

Kayseri’de Genç Sultan Koleji öğrencileri, son günlerde artan terör olaylarına tepki göstermek ve bunun yanında Şehit yakıları ile Gazilere destek olmak için Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler aynı zamanda harçlıkları ile derneğe bağış yaptı. Ziyaretten dolayı öğrencilere teşekkür eden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Ali Yavuz, "Derneğimizi ziyaret eden geleceğimizin umutları Genç Sultan Koleji öğrencilerimiz bizi çok duygulandıran anlamlı olaya imza attı. Babalarından, annelerinden aldıkları harçlıklarını derneğimize bağışta bulunarak, büyüklerinin yapamadığını bu yürekli öğrencilerimiz yaptılar. Okul müdürümüze, öğretmenlerimize ve yüreği vatan sevgisi dolu öğrencilerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :   Kayseri Öğrenciler Anlamlı bağış Genç Sultan Koleji Başkan Ali Yavuz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği

Tümü