MHP Develi’de Kongre Heyecanı!

MHP’de Ali Kabak yeniden aday

00:40:25 | 2016-12-17

Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanı Ali Kabak MHP’de kongre sürecinin başladığına dikkat çekerek MHP Develi İlçe Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.

Milliyetçi Hareket partisi Develi İlçe Başkanı Ali Kabak açıklama yaparak “MHP 12. Olağan Kongresi’ni Kocasinan İlçe Teşkilatından başlatan Liderimize şükranlarımızı sunuyoruz her zaman ve her yerde emrindeyiz” ifadelerini kullandı.

MHP Develi mevcut  İlçe Başkanı Ali Kabak yeniden Develi İlçe Başkanlığı için aday olduğunu şu sözlerle açıkladı : Bu itibarla bana bu imkânı sağlayan Başta MHP Genel Merkezimize Kayseri İl Teşkilatımıza ve Beraber yol yürüdüğüm yönetici arkadaşlarıma ve bütün Ülkücü iradeye teşekkür ediyorum.

Benim için son derece anlamlı olan bu günde MHP ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkü şehitlerine ve Ülkemizin savunmasında Canlarını feda eden Polis Asker ve Sivil Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyor, 12. Olağan Kongremizin Develimize Kayserimize ve Türkiye’mize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Partimizde geçmişten bu güne kadar büyük bir özveri ile görev yapan bütün yönetim kadrolarında görev alan , Partimize kattığı değerden ve çalışmalarından dolayı tüm ülküdaşlarımıza Şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Netice itibariyle bu bir bayrak yarışıydı. Buradan Yönetimimde görev alan tüm arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Yeni yönetim kurulumuzda görev alacak arkadaşlarımızın da aldığı bu bayrağı daha ileri seviyelere taşıyacağından aynı şevk ve heyecanla çalışacağından kimsenin şüphesi olmasın diyorum “şeklinde konuştu.
ETİKET :   Kayseri Haberleri Haber MHP Ali Kabak Develi

Tümü