Kayserispor’u ‘Özhaseki’ kurtardı

Havur, "Aynı hassasiyet Erciyesspor için de uygulansın"

14:14:08 | 2017-01-07

Kayseri Erciyes Taraftarlar Derneği Başkanı Durdu Havur, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye sosyal medya hesabından övgüler yağdırdı.
Kayserispor’un da, Erciyesspor gibi sıkıntılı bir sürece girdiğini dile getiren Havur, “Kayserispor’u, Özhaseki kurtardı” dedi.
Sosyal medya hesabından şu açıklamalar yapan Havur;”Haseki başkanı tanımayan yoktur. Bu memlekette dengeleri sağlayan tek kişidir. Şuan ki belediye başkanları bir Haseki olamadı. Bu şehrin takımına sahip çıkamayan başkanlar yine Haseki’in gölgesinde kaldı. Eğer Haseki bu işe el atmasaydı Kayserispor’un durumu çok kötü olurdu. Değerlere değer katmasını bilen bir bakanımız olduğu için şanslıyız. Belediye başkanları çok zayıf maalesef. Teşekkürler sayın Bakanım, iyi ki varsın. Sayın Mehmet Özhaseki şehrin ve Sporun gururusun...” diye konuştu.
Havur, ayrıca Kayserispor’a sahip çıkılmasının sevindirici olduğunu, aynı hassasiyetin de Erciyesspor için de uygulanması gerektiğini vurgulayarak, Özhaseki’ye çağrıda bulundu. Haber: Ramazan Danacı
ETİKET :  

Tümü