Kayserispor taraftarıyla buluşuyor

Sezon açılışının ücretsiz olduğunu vurgulayan Kayserispor Kulüp Başkanı Bedir, 06 Ağustos Pazar günü yapacakları sezon açılışı öncesinde taraftarlara seslendi

15:04:04 | 2017-08-05

Kayserispor, seyircisiyle buluşuyor. Yaklaşık 1 aydır şehir dışında çalışmalarını sürdüren Sarı-Kırmızılılar, 6 Ağustos Pazar günü Murat Dalkılıç ile Hande Yener’in vereceği konserlerle taraftarıyla buluşacak. Futbolcuların da tanıtılacağı açılış günü saat 19:00’da Kadir Has Stadı’nda gerçekleşecek. Pazar günü saat 13:00’te de yönetim, teknik heyet ve futbolcuların katılımıyla Mimarsinan Parkı içinde store açılışı yapılacak. Sezon açılışının ücretsiz olduğunu vurgulayan Bedir, 06 Ağustos Pazar günü yapacakları sezon açılışı öncesinde taraftarlara seslendi. Hande Yener ve Murat Dalkılıç’ın da konser vereceğini hatırlatan Bedir, “Sezon açılışımız ücretsiz” dedi.

“Büyük taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz” diye spor severlere  seslenen Bedir, “Pazar günü saat 13:00’te Mimarsinan Parkı’nın içinde bulunan kulübün lisanslı ürünlerinin satılacağı mağaza açılışımız var. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak tam kadro katılım yapacağız. Ardından saat 19:00’da Kadir Has Stadı’nda muhteşem bir açılış töreni ile taraftarımızla buluşacağız. Burada Hande Yener ile Murat Dalkılıç’ın vereceği konser tamamen ücretsiz. Kayserispor’a gönül veren tüm spor severleri yanımızda görmek istiyoruz. Yeni transferlerimizi de yine açılış töreninde tanıtacağız” diye konuştu.
ETİKET :  

Tümü