Kayserispor'dan parayı bulanlar nerede?

Kayserispor'un eski yöneticisinden çok konuşulacak açıklamalar

12:31:35 | 2016-12-31

Kayserispor'da yönetim zaafiyeti yaşandığı şu günlerde Kayserispor'un eski yöneticilerinden Türker Horoz, Kayseri Olay'a zehir zemberek açıklamalar yaptı.

BAKAN'IN BAŞKANLARIN İŞİ BU MU?
"Memleketin durumu ortadayken Bakan'ın milletvekilinin işi Kayserispor'la uğraşmak olmamalıydı" diyen Horoz, "Bakan Bakanlığı'nı Başkanlar Başkanlığını yapmalı, onların işi spor kulüplerini bataklıktan çıkarmak mı?" diye soran Horoz, "Kayserispor ve Erciyesspor'u bu hale düşürenler kulüpleri içerisine sapladıkları bataklıktan çıkarmalıydı" dedi.
KAÇAN YÖNETİM İBRA EDİLMEMELİYDİ
Kayserispor yönetiminin kulübü borç batağına sapladıktan sonra adeta bırakıp kaçtığını kaydeden Horoz, "Bırakıp kaçan yönetim ibra edilmemeliydi, bu milyonlarca liralık borcun hesabı sorulmalı, bu borçları onlar yaptı 'gel bakalım kardeşim milyonlarca lira borcu nereye nasıl yaptın ver şunun hesabını' denilmesi lazım" ifadeleriyle tepkisini sürdürdü.
ERCİYESSPOR'U DA BIRAKIP KAÇTILAR
Kayserispor için gösterilen gayretin Erciyesspor için gösterilmediğine de işaret eden Horoz, "Erciyesspor'u bu hale düşüren arkadaş ticaretini büyüttü, namını yaptı, arsalarını imara açtı, İngiliz vatandaşlığını aldı işi bitti. Bu yaptıkları ayıp" dedi.
KULÜPLER SAYESİNDE İHYA OLDULAR
Kayserispor ve Erciyesspor sayesinde çevre edinen, işini büyüten, gücüne güç katanlar olduğunu ifade eden Horoz, "kimi daha düne kadar el arabası üstünde balık satıyordu şimdi ihya oldu kimi otobüs filosu sahibi kimi fabrika sahibi oldu. Kulüpler sayesinde ihya olanlar şimdi nerede?" diye sordu.
PARAYI BULANLAR ÇIKSIN ORTAYA
Kayserispor ve Erciyesspor sayesinde servetine servet katanların kulüplerin şu zor döneminde ortalarda görünmediğini belirten Horoz, "Kayserispor, Erciyesspor üzerinden parayı bulanlar şimdi arkasını dönüp kaçıyor, nereye kaçıyorsun kardeşim gel bakalım buraya diyen yok. Sayın Bakan'ın başkanlarımızın gayreti takdire şayandır ama başta bu kulüpler üzerinden servet sahibi olanlar, bu şehir, bizim gibi işadamları bu şehrin spor kulüplerine sahip çıkmalı" şeklinde konuştu.
ETİKET :   Kayserispor Türker Horoz Kayseri Haberleri

Tümü