Kayserispor'da yaprak dökümü!

Sergen Yalçın, Sırp oyuncu için olumsuz rapor verdi

19:01:40 | 2017-01-08

Kayserispor, dış transferde Güray Vural’ı kadrosuna dahil ederken; iç transferde de Kayserispor’da Mijailovic ile yolları ayırdı.

Teknik direktör Sergen Yalçın, 4 sezon önce Kızılyıldız’dan transfer edilen Srdan Mhalioviç için olumsuz yönde rapor verdi.

Alacaklarını öteleyen Sırp oyuncu Srdan Mijailovic, Antalya kampından gönderildi. Önce fiyatında indirim istenen Sırp ortasaha, ardından da genel performansı itibariyle yetersiz görülerek, Kayserispor’la ilişkisi kesildi.

Robert Prosinecki’in prensi olan Mijailovic, alacaklarının ödenmediğinden dolayı sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkını kullanmamış, yeni yönetim ile yeniden masaya oturmak için iyi niyet göstermişti. Orta sahada görev yapan Mijailovic’in, Kayserispor’da forma giydiği 4 sezonda 4 gol atması dikkatlerden kaçmadı. Özellikle bu sezon önlibero mevkiinde oynadığı maçlarda geçmiş yıllara oran düşük bir performans sergileyen Mijailovic’e süper ligden tekliflerin geldiği öğrenildi.  

Mijailovic gibi Nakoulma’nın da fiyatında indirim istenileceği gelen bilgiler arasında yer aldı. Şu anda Afrika Uluslar Kupası’nda mücadele eden Nakoulma için nasıl bir karar verileceği merakla bekleniyor.  
ETİKET :  

Tümü