Kayserispor'da deprem!

Mamur'a yakın iki isim istifa etti. Ahmet Yıldız'ın da istifa edeceği konuşuluyor.

20:37:05 | 2016-12-30

Kayserispor’da, Nakoulma ve Kana Biyik’in sözleşmelerini tek taraflı fesh etmesinin ardından şok bir gelişme daha yaşandı. Futbolcuların takımdan ayrılması ile sarsılan Sarı-Kırmızılılar, yönetim anlamında da büyük şok yaşıyor.

Ahmet Yıldız’ın başkan seçildiği yönetimde yer alan Mehmet Hızlıer ve Hüsamettin Üge, istifa etti. Bu iki ismin istifası Kayserispor camiasında ‘soğuk duş’ etkisi yaşattı.

Futbolcularla yaşanan krizin ardından yönetimde de sıkıntı yaşayan Sarı-Kırmızılılarda istifa eden yönetim kurulu üyelerinin yerine yedek üye olan Cemil Fener ve Ömer Özuzun yönetim Asil üyeliğine getirildi. Yaşanan bu gelişmeyle birlikte istifa eden Mehmet Hızlıer ve Hüsamettin Üge’nin eski başkan  Recep Mamur’a olan yakınlığı ile kamuoyunda tepkilere sebep olmuştu. Bu iki ismin yanı sıra yönetime giren ve Mamur ile yakın olan diğer isimlerin istifa edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Mamur’un, kendisine yakın isimleri birer birer istifa ettireceği iddia edilirken; Yıldız’ın da bu gelişmeler üzerine hafta içi istifa edeceği gelen bilgiler arasında yer aldı.

Mehmet Hızlıer ve Hüsamettin Üge’nin istifası Kayserispor resmi internet sitesinden duyuruldu.

Haber: Ramazan Danacı
ETİKET :  

Tümü