Kapalı Kale Avrupa'da da ses getirdi

Kapalı Kale Taraftar Grubu, ülke sınırlarını aşan bir sevgi seli ile adından sıkça söz ettiriyor

19:10:14 | 2017-10-08

Kayserispor sevgisi Türkiye sınırlarını aştı. Kulübün uzun yıllar özlemle beklenen başarısı ilk 7 haftalık bölümde sağlanarak, geleceğe dair umutları arttırdı.
Bu başarıda hiç şüphesiz taraftarın emeği çok büyük. Sarı-Kırmızılı takımı gerek iç saha, gerekse de deplasmanlarda takımı yalnız bırakmayan taraftar Grubu Kapalı Kale, yine farkındalık oluşturarak, adından bahsettirdi.
Sosyal medya aracılığıyla Avrupa’da yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlara ulaşan Kapalı Kale, hem Kayserispor, hem de kendi adını söylettirerek, büyük sempati topladı. Kayserispor’un sevgisini artması için çalışmaya devam eden Kapalı Kale, Avrupalı vatandaşlara, “Şampiyon Kayseri, her zaman her yerde Kapalı Kale, Çünkü biz Kayserisporluyuz” slagonları söylettirerek, Kayserispor’un adını bir kez daha duyurmayı başardı. “Avrupa’da gündem Kayserispor ve Kapalı Kale” başlığıyla yayınlanan video, kısa zamanda yüksek oranda izlenme ve paylaşım sağladı. Kapalı Kale Taraftar Grubu’nun bu paylaşımı sosyal medyadan büyük beğeni toplarken, ilerleyen günlerde bu tarz paylaşımlarla Kayserispor sevgisini artırmak için yeni projeler uygulayacağı gelen haberler arasında yer aldı.
ETİKET :  

Tümü