Flaş! Savcı itiraz etti, Mehmet Dinç ve Nurhan Özdoğan da tutuklandı

Kozza Termal Otel Yönetim Kurulu Başkanı Temur Selman ve Grand Termal Otel Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yüksel tutuklanmıştı...

22:40:29 | 2016-12-23

Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ve Kayseri Emniyet Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü operasyon çerçevesinde FETÖ'nün mahalli yöneticiliğini yapmak, FETÖ'ye üye olmak Ve FETÖ'ye finansal destek sağlamak suçlamasıyla gözaltına alınan şahıslardan mahkemece serbes bırakılan 2 kişi daha Cumhuriye Savcısı'nın itirazı üzerine tutuklandı.

Operasyon kapsamında gözaltına alınan Kozza Termal Otel Yönetim Kurulu Başkanı Temur Selman ve Grand Termal Otel Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yüksel tutuklanırken, aynı operasyonda gözaltına alınan Avukat Mehmet Dinç ve Nurhan Özdoğan adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Savcı'nın bir üst mahekmeye itirazı üzerine Avukat Mehmet Dinç ve Nurhan Özdoğan hakkında tutuklama kararı çıktı. Dinç ve Özdoğan yakalanarak nezarete konulurken, tutuklama kararının yüzlerine karşı okunmasının ardından cezaevine gönderilecekleri öğrenildi.
ETİKET :   Kozza Termal Temur Selman Grand Termal Adnan Yüksel Avukat Mehmet Dinç Nurhan Özdoğan

Tümü