Erol Bedir: “Kayserispor tüm şehrimizin değeridir”

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, futbolculardan Umut Bulut, Asamoah Gyan ve Erkan Kaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğrenci ve öğretmenler ile buluştu.

13:46:22 | 2017-11-25

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, futbolcular Umut Bulut, Asamoah Gyan ve Erkan Kaş, Ahmet Eren Anadolu Lisesi’nde söyleşiye katıldı. Öğrenciler tarafından okul bahçesinde meşaleler ve tezahüratlar ile karşılanan futbolcular, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Erol Bedir: “Kayserispor tüm şehrin değeridir”
Söyleşi de konuşan Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, okullarda spor salonlarının bulunması gerektiğini söyleyerek, “Yüzlerce gencin futbolla ilgili olsun yada olmasın spor adamları geldiği için ilgi gösterirken okulumuzun yeterince istifade edeceği bir spor salonunun öğrendim. Keşke bu tartışmaları yapacağımıza bu okulumuzun ve buna okullarımızın doyasıya spor yapabilecekleri, doyasıya bedenlerini ve fikirlerini geliştirebilecekleri alanlar olsa ve keşke bu konuda biraz daha kafa yorabilsek. Kayserispor hepimizin bilmesi gerektiği gibi ne benim, ne bir kamu kuruluşunun nede herhangi bir kişinin özel malı değildir. Belki özel şirketlerin takımları vardır ama başında Kayseri olan 1 buçuk milyon nüfuslu bir şehrin Kayserispor diye bir takımı var. Bu Kayserispor, tüm şehrimizin değeridir” şeklinde konuştu.
ETİKET :  

Tümü