CHP’li vekil Arık’tan akrabası olan yaralı askere ziyaret

18:14:24 | 2017-10-08

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, mayın patlaması sonucu yaralanan akrabası Jandarma Astsubay  Çavuş Sebahattin Yalçın’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

 Hakkari’ye bağlı Şemdilli Komando Birliği’nde görevli Jandarma Astsubay Çavuş Sebahattin Yalçın, bir süre önce mayın patlaması sonucu yaralanmış ve ardından tedavi altına alınmıştı. Geçtiğimiz günlerde Kayseri’ye getirilen, tedavisine de Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam edilen Yalçın’ın, aynı zamanda CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın akrabası olduğu belirtildi.  Arık, hastanede Yalçın’ı ziyaret etti. Milletvekili Arık, “Rahmetli Bayram dayımın oğlu Jandarma Astsubay Çavuş Sebahattin Yalçın terörle mücadele sırasında yaralanarak, Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Selahattin Kardeşimin nezdinde bu vatan için bedel ödeyen kahraman şehit ve gazilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Haber: Cafer ZENGİN

 
ETİKET :   Kayseri Haberler CHP Çetin Arık Ziyaret Şehit Gazi Hakkari Şemdilli Mayın Patlama Yaralı askerler Milletvekili

Tümü