Bakan’a ziyaret seçim propagandası oldu!

Ticaret Odası çevrelerinde, Gülsoy’un Özhaseki’ye ziyareti konuşuluyor

10:13:52 | 2017-11-07

Kayseri Ticaret Odası Başkan adayı Ömer Gülsoy, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye yönelik gerçekleştirdiği ziyaretin yankıları sürüyor. Bu konuda sosyal medya hesabından ziyaretlere ilişkin fotoğraflarla bir video hazırlayan Gülsoy’un, videonun sonuna seçim afişi koyması, “Bakan’a ziyaret, seçim propagandası oldu” yönündeki eleştirileri de beraberinde getirdi.

 Kayseri Ticaret Odası (KTO) başkan adayı ve aynı zamanda odanın Meclis Başkanı Ömer Gülsoy ve beraberindekilerin geçtiğimiz hafta Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye Ankara’da yaptıkları ziyaretin yankısı sürüyor.

Bu konuda ziyaretlere ilişkin fotoğrafların yer aldığı videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Gülsoy, “Bizi makamında kabul edip üst sevide ağırlayan Sayın Bakanımıza, yemeğe katılan bakan yardımcısı, müsteşar ve müsteşar yardımcıları ile genel müdürlerimize teşekkürler ederim.

Ömer Gülsoy / KTO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Adayı” ifadelerini de yazdı. Gülsoy, hazırladığı ziyarete ilişkin videonun sonuna da fotoğraflı ve  “Birlikte güçlüyüz, Kayseri Ticaret Odası Başkan adayı Ömer Gülsoy” yazan seçim afişini koymasına bazı çevreler, “Gülsoy’dan Özhaseki’li seçim mesajı” , “Bakan’a ziyaret, seçim propagandası oldu” şeklindeki yorumları da  beraberinde getirdi.
ETİKET :   Kayseri Ticaret Odası Başkan adayı Ömer Gülsoy Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Meclis Başkanı Ömer Gülsoy

Tümü