Amatör Spor Haftası Coşkulu yürüyüşle başladı

Amatör Sporun Kayseri’deki önde gelen temsilcileri, İlçe Müdürleri ile farklı branşlardaki antrenörler ve sporcuları katıldı

16:59:32 | 2017-10-09

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri Ali Dağı tırmanışı ile başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici öncülüğünde yapılan yürüyüşe ASKF Başkanı Musa Soykarcı, Amatör Sporun Kayseri’deki önde gelen temsilcileri, İlçe Müdürleri ile farklı branşlardaki antrenörler ve sporcuları katıldı. Amatör spor ruhunun önemine vurgu yapılan yürüyüş katılımın yoğunluğu ile de dikkat çekti. Renkli ve güzel görüntülerin yaşandığı yürüyüşte katılımcılara İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan kahvaltılıklar Ali Dağı’nın zirvesinde ikram edilirken program birlikte fotoğraf çekiminin ardından dönüşe geçilmesi ile son buldu. 
ETİKET :  

Tümü